MovieMedia

O nas

MovieMedia to marka łącząca pasję i zaangażowanie:

  • produkcja reklam, filmów korporacyjnych, fabularnych i dokumentalnych,
  • realizacja sesji zdjęciowych,
  • prowadzenie warsztatów dotyczących organizacji produkcji filmowej,
  • grafika – projektowanie poligrafii oraz banerów internetowych.

MovieMedia to jakość, która narodziła się w wyniku spotkania sprzed ponad piętnastu lat. Doświadczenie z założenia, produkcji i koordynacji międzynarodowego festiwalu filmowego (Festiwal KAN), studia na Wydziale Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi oraz praca na wielu planach filmowych i realizacja sesji fotograficznych doprowadziło nas do utworzenia firmy MovieMedia. Współpracujemy razem od lat, dzięki czemu tworzymy zespół, który działa sprawnie i profesjonalnie.

To, co nas wyróżnia, to połączenie doświadczeń w wielu działaniach kreatywnych i produkcyjnych. Świetnie się rozumiemy i proponujemy rozwiązania, które spełniają oczekiwania zleceniodawców i jednocześnie są realizowane na najwyższym filmowym poziomie.

Monika Czepielewska

Producent, kierownik produkcji, dyrektor kreatywny

Absolwentka (2006) i doktorantka Uniwersytetu Wrocławskiego (praca omawiać będzie polskie kino niezależne), absolwentka Wydziału Organizacji Produkcji Filmowej PWSFTviT w Łodzi (2009).

Na co dzień directors researcher domu produkcyjnego Film Republic – zajmuje się poszukiwaniem reżyserów do konkretnych projektów reklamowych oraz współorganizuje plany zdjęciowe – od tych z małymi budżetami, po produkcje wysokobudżetowe. Prowadzi castingi (zaprasza i przesłuchuje osoby do konkretnych zadań aktorskich w różnych projektach reklamowych i fabularnych). Kierownik produkcji wielu realizacji filmowych.

W latach 2005-2009 dyrektor Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN we Wrocławiu. Podczas szefowania Festiwalowi nauczyła się organizowania pracy swojej i koordynowania  kilkudziesięciu współorganizatorów. Zawsze poszukująca nowych i satysfakcjonujących rozwiązań. Podczas Festiwalu poznała wielu filmowców, którzy w późniejszym czasie zapraszali i nadal zapraszają ją do współpracy.

W latach 2007-2008 była rzecznikiem prasowym Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI (Dyrektor Artystyczny: Grażyna Torbicka).

Monika Czepielewska:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel.: 507 194 024

e-mail ogólny MovieMedia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Grzegorz Kondek

Producent, kierownik produkcji, dyrektor kreatywny

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (2003) oraz Wydziału Organizacji Produkcji Filmowej PWSFTviT w Łodzi (2009).

Na co dzień dyrektor ds. marketingu i PR w Centrum Prawa Bankowego i Informacji (spółka Związku Banków Polskich). Kierownik produkcji i producent filmów i reklam. Zajmuje się również planowaniem kampanii reklamowych i ich kreacjami oraz projektowaniem stron internetowych.

W branży filmowej od 2000 r. Pomysłodawca i dyrektor Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN we Wrocławiu (2000-2004), obecnie członek Rady Programowej. Doświadczenia podczas organizacji i kreowania festiwalu nauczyły go wybierania najbardziej optymalnych rozwiązań i zarządzania grupą ludzi; znakomicie radzi sobie w sytuacjach problematycznych i nagłych, ma zdolność szybkiego podejmowania decyzji, co w zadaniach producenta i kierownika produkcji jest talentem niezastąpionym.

W latach 2007-2009 pracował dla Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą (Dyrektor Artystyczny: Grażyna Torbicka).

Grzegorz Kondek:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel.: 604 59 69 23

e-mail ogólny MovieMedia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bądź na bieżąco:

Przy czym ostatnio pracowaliśmy?