Monika Czepielewska

Producent, kierownik produkcji, dyrektor kreatywny

Absolwentka (2006) i doktorantka Uniwersytetu Wrocławskiego (praca omawiać będzie polskie kino niezależne), absolwentka Wydziału Organizacji Produkcji Filmowej PWSFTviT w Łodzi (2009).

Na co dzień directors researcher domu produkcyjnego Film Republic – zajmuje się poszukiwaniem reżyserów do konkretnych projektów reklamowych oraz współorganizuje plany zdjęciowe – od tych z małymi budżetami, po produkcje wysokobudżetowe. Prowadzi castingi (zaprasza i przesłuchuje osoby do konkretnych zadań aktorskich w różnych projektach reklamowych i fabularnych). Kierownik produkcji wielu realizacji filmowych.

W latach 2005-2009 dyrektor Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN we Wrocławiu. Podczas szefowania Festiwalowi nauczyła się organizowania pracy swojej i koordynowania  kilkudziesięciu współorganizatorów. Zawsze poszukująca nowych i satysfakcjonujących rozwiązań. Podczas Festiwalu poznała wielu filmowców, którzy w późniejszym czasie zapraszali i nadal zapraszają ją do współpracy.

W latach 2007-2008 była rzecznikiem prasowym Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI (Dyrektor Artystyczny: Grażyna Torbicka).

Monika Czepielewska:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel.: 507 194 024

e-mail ogólny MovieMedia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bądź na bieżąco:

Przy czym ostatnio pracowaliśmy?