Grzegorz Kondek

Producent, kierownik produkcji, dyrektor kreatywny

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (2003) oraz Wydziału Organizacji Produkcji Filmowej PWSFTviT w Łodzi (2009).

Na co dzień dyrektor ds. marketingu i PR w Centrum Prawa Bankowego i Informacji (spółka Związku Banków Polskich). Kierownik produkcji i producent filmów i reklam. Zajmuje się również planowaniem kampanii reklamowych i ich kreacjami oraz projektowaniem stron internetowych.

W branży filmowej od 2000 r. Pomysłodawca i dyrektor Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN we Wrocławiu (2000-2004), obecnie członek Rady Programowej. Doświadczenia podczas organizacji i kreowania festiwalu nauczyły go wybierania najbardziej optymalnych rozwiązań i zarządzania grupą ludzi; znakomicie radzi sobie w sytuacjach problematycznych i nagłych, ma zdolność szybkiego podejmowania decyzji, co w zadaniach producenta i kierownika produkcji jest talentem niezastąpionym.

W latach 2007-2009 pracował dla Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą (Dyrektor Artystyczny: Grażyna Torbicka).

Grzegorz Kondek:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel.: 604 59 69 23

e-mail ogólny MovieMedia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bądź na bieżąco:

Przy czym ostatnio pracowaliśmy?