Produkcja reklam i filmów

Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, fabularnych i dokumentalnych. Mamy na swoim koncie realizację projektów w rolach: producenta kreatywnego, producenta wykonawczego oraz kierownika produkcji. Odpowiadamy zatem za cały cykl produkcji filmu/reklamy albo pełnimy funkcje podwykonawcze.

Działania w każdym z powyższych obszarów łączą się z koniecznością posiadania umiejętności zarządzania czasem własnym oraz zespołu, którym się kieruje, zdolności reagowania na wydarzenia nagłe, umysłu otwartego na niekonwencjonalne rozwiązania, intuicji przewidującej wydarzenia, które nadejdą oraz wiedzy teoretycznej, która pomaga odnaleźć się w świecie prawa i finansów.

Być producentem oznacza przede wszystkim umieć słuchać. To szczególnie ważne w procesie produkcji reklam, który rozpoczyna się poznaniem potrzeb klienta i przełożeniem ich na język filmowy. Aby jakość produktowa, czy wizerunkowa, pożądana przez zleceniodawcę była kompatybilna z jakością procesu realizacji, potrzebny jest partnerski dialog i wrażliwe ucho.

W zależności od potrzeb klienta i oczekiwanych efektów, jakie ma wywołać realizowany projekt, elastycznie podchodzimy do kwestii budżetowych. Nasze kosztorysy powstają w oparciu o dialog z klientem, tak aby zmaksymalizować efekty przy zachowaniu rozsądku w wydawaniu pieniędzy.

Zadania, jakie stają przed nami podczas realizacji reklam i filmów, to:

  • poznanie i zrozumienie potrzeb klienta,
  • stworzenie pomysłów kreatywnych lub dopasowanie i przełożenie pomysłów klienta na język filmu,
  • organizacja produkcji,
  • realizacja zdjęć i postprodukcja.

Z taką samą uwagą i zaangażowaniem pochylamy się nad każdym zadaniem, które staje się dla nas kolejnym wyzwaniem i wielką przygodą.

Zachęcamy do spojrzenia na nasze PORTFOLIO.

Bądź na bieżąco:

Przy czym ostatnio pracowaliśmy?